Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 Masz dość ciągłego wymieniania żarówek, lub żarników ksenonowych? Chcesz zaoszczędzić paliwo i odświeżyć wygląd swojego samochodu ? Jeśli tak, nasza oferta markowych świateł dziennych jest właśnie dla ciebie. Nie daj się nabrać na tanie chińskie produkty których żywotność kończy się z pierwszą kałużą. Nasza firma poleca jedynie markowe sprawdzone produkty. Koszt montaż świateł dziennych w dużej mierze uzależniony jest od miejsca montażowego, dlatego waha się od 100 do 250 zł. O szczegóły zapraszamy do działu Kontakt.


Philips DayLight 4


Prostokątne światła dzienne, idealne do montażu w szczelinach zderzaka lub za kratkami wentylacyjnymi. Wyposażone w automat uruchamiający światła dzienne dopiero po uruchomieniu silnika. Montowane w naszej firmie od 2012r bez jakichkolwiek reklamacji. Cztery LED'y o łącznej mocy 5W, Dzięki zimnej barwie, oraz wysokiej mocy, dają wystarczającą ilość światła by samochód był widoczny nawet w rażącym słońcu. Szczelna obudowa idealnie chroni elektronikę, nawet w najcięższych warunkach.

 Cena 240 zł + Koszt montażu

   

 

Osram LEDriving FOG

Uniwersalne okrągłe światła, zapewniające kompleksowe rozwiązanie łączące światła dzienne, przeciwmgielne oraz doświetlanie zakrętów. Jedyne na rynku światła z funkcją doświetlania zakrętów! Okrągła obudowa pozwala wykorzystać fabryczne otwory na światła przeciwmgielne montując oświetlenie dzienne, bez rezygnacji z funkcji świateł przeciwmgielnych, oraz rozszerzając funkcje samochodu o doświetlanie zakrętów.

 Cena 999 zł + koszt montażu

 
   
Sosnowiec ul. CHMIELNA 13, 41-200 tel./fax. 32 299 75 61 kom. 601 44 14 64, 603 200 243 caraudio@radio.auto.pl